Sienų ir Stogo Šiltinimas

Biri vata KNAUF Supafil arba ISOVER InsulSafe – tai puikus sprendimas apšiltinant namo sienas tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Ši vata gali būti sėkmingai naudojama apšiltinant ir namo stogą, pvz. kai namo palėpėje numatoma įrengti gyvenamas patalpas

Specialia įranga biri vata yra pučiama tarp stogo gegnių ar sienų statramsčių, jeigu tai karkasinis namas. Šiltinant ne karkasinius namus biria vata užpildomi tarpai įrengiant karkasą arba tarpai tarp jau esamų sienos ar stogo konstrukcinių elementų prieš montuojant namo vidaus ar išorės apdailą.

Prieš atliekant pūtimo darbus sienos ar pastogė yra aptraukiami plėvele. Biri vata pučiama po plėvele, užpildomi  visi sunkiai prieinami tarpai ir plyšiai tarp sienos ar stogo konstrukcijų. Pučiant birią vatą yra suformuojamas vientisas, reikiamo tankumo šiluminės izoliacijos sluoksnis todėl išvengiama šalčio tiltų bei šilumos nuostolių.

Atskirai galima būtų paminėti karkasinius namus, kurių sienos, dėl savo konstrukcinių ypatumų, reikalauja maksimaliai efektyvaus šiltinimo sprendimo. Būtent toks sprendimas yra šiltinimas biria vata. Šiltinimas biria vata yra tinkamas šiltinti tiek naujus, tiek renovuojamus namus.

Detalesnė informacija apie KNAUF Supafil ir ISOVER InsulSafe

Tel.: +370 616 22330

Parašykite mums